אודות

נעים מאוד, שמי גלי מיכל חנן או בכינויי המוניציפאלית, מייסדת ומנכ"לית של חברת MUNIPLUS מבית זוויות, ומחברת ערים לאנשים. לפני מס' שנים פיתחתי שיטה ייחודית בשם "דיאלוג חכם" שמשלבת פלטפורמות דיגיטליות עם ייעוץ אסטרטגי, תקשורת ומיפוי. שיטה שמקשרת בין ניתוח דאטה לתכנון אורבני בדגש על פרסונליזציה של צורכי האדם עצמו.

אני עובדת עם ראשי ערים, ראשי מנהלים ועובדי העירייה במגוון מחלקות למיפוי, מחקר ונתונים, שיתוף ציבור, ניתוח ממצאי סקרים ויישום תהליכי עבודה לתכנון אורבני וחיי קהילת התושבים בעיר. כמו כן, פרויקט הדגל אותו פיתחתי "היערכות לקליטת תושבים במערך חכם" זכה בפרס חדשנות מוניציפאלית בזכות יעילותו בתכנון אורבני, חיסכון במשאבים ותקשורת רב ערוצית עם תושבים. בנוסף לעבודה עם המוניציפאלי בישראל, אני מומחית ליצירת חיבורים בין העירייה לתושבים והכשרת אנשי הקשר הרלוונטיים לתפעול המודל הייחודי אותו פיתחתי.

מאז פיתחתי את השיטה ייעצתי וליוויתי מעל ל-1,000 נציגים מהמגזר הציבורי, הרמתי עשרות כנסי תושבים וליוויתי תהליכים מתקדמים לאיסוף מידע של מעל 300 אלף לידים עם מקורות פילוח בתחומים שונים – מחינוך ועד קהילה, מבני ציבור ועד שיפור פני העיר, מעסקים ועד לגבייה ועוד. בעבר ניהלתי את המותג Haier מקבוצת ניופאן וכיהנתי בתפקידים ניהוליים בתחום משאבי אנוש בקבוצת יורוקום וקבוצת טלדור.

היום אני עובדת עם בכירים, יזמים ומנכ"לים, ובין לקוחותיי נמנות רשויות מקומיות כמו, עיריית ראשון לציון, עיריית רמת גן, עיריית אשקלון, עיריית אור יהודה, עיריית נתיבות ועוד. מידע על רוב הפרויקטים והלקוחות ניתן למצוא באתר החברה בכתובת MuniPlus.co.il.  
חוץ מזה, אני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובימים אלו מסיימת את לימודיי בתואר השני, בממשל ומדיניות ציבורית.